MyEcolife

EkoSzefostwo

Kinga Nowakowska

Kinga Nowakowska – Prezeska!

twarda ręka i mocne słowo
Bez Kingi nic by nie było – nie takie samo! Współzałożycielka MyEcolife – przychylne , ale nie bezkrytyczne oko. Dobry duch projektu. Mocne słowa – zawsze o mocy stwórczej. Twarda ręka w (za)rządzie i negocjacjach biznesowych. Co bardziej doświadczeni we współpracy z Kingą przyznać muszą, że mieszanka wybuchowa: anielska cierpliwość i diabelski temperament. Z tych wybuchów rodzą się światy. Między innymi – inny świat.


Robert Górnik

Robert Górnik – przedstawiciel Zarządu

nasza Wikipedia – fan futbolu
Podobno nikt nie wie wszystkiego, ale Robert jest już bardzo blisko. Imponuje nam swoją wszechstronną wiedzą, okraszoną przy tym szczyptą poczucia humoru. Futbol uprawia zarówno aktywnie, jak i w fotelu ze szklaneczką zimnego – oczywiście bezalkoholowego, zagryzając nasze orzeszki.


Agnieszka Saternus

Agnieszka Saternus – EkoZarządzająca

nasza pani od angielskiego
Tytan pracowitości. Agnieszka jest najwyższą kapłanką naszej quasi-sekty. Chyba łatwiej byłoby powiedzieć, czego nie robi, niż wymienić wszystko, czym się zajmuje. Z wrodzonym optymizmem i dowcipem stawia czoła wszystkim wyzwaniom! Czasem śmiejemy się, że nasz hymn powinien mieć dopisane słowa do piosenki Feela: Wychodzisz z pracy: Jest już ciemno, ale nie wszystko jedno. Agnieszka może się pod nim podpisać. I jeszcze zaśpiewać go na Olimpiadzie! A zatem – Maestro?

© MyEcolife 2009

web: arturkepa.com
design: olafko.com

Formularz wyszukiwania