MyEcolife

Nasz pomysł

Wprowadzamy na polski rynek całą gamę produktów ekologicznych: od wędlin, przez płatki śniadaniowe, makarony, bakalie aż po środki czystości. Wszystko naturalne, kolorowe, wesoło edukujące.

Dlaczego?

Bo najpierw zaczęło nas drażnić, że facet jadący przed nami z całą rodziną samochodem wywala kartonik po papierosach za okno.  :(  Że za każdym razem, kiedy idziemy na spacer do lasu, widzimy, że przybywa w nim śmieci, nie drzew. Że w telewizji oglądamy programy o zwierzakach hodowanych w fatalnych warunkach. Że skład tego, co jemy jest tak skomplikowany, że trzeba być chemikiem, aby wiedzieć, co właściwie jest w środku.  :(  I tak dalej, i bez przerwy ? wiecie, o co chodzi?

Potem doszliśmy do wniosku, że nie wystarczy się wściekać, że trzeba zmienić nasze życie!

Ci z nas, co nie muszą, przestali wcinać mięso! Wszyscy zaczęliśmy segregować śmieci, zakręcać wodę podczas mycia zębów, wkręciliśmy energooszczędne żarówki i gasimy światło tam, gdzie nas nie ma. I tak dalej, i bez przerwy – wiecie o co chodzi…  :)

Teraz postanowiliśmy zarazić ekologią tego kolesia, co jechał samochodem i wyrzucał kartonik po papierosach za okno. Wiemy, że nie będzie łatwo, ale może się uda? Może jego syn zrozumie? Wiecie, o co chodzi??

© MyEcolife 2009

web: arturkepa.com
design: olafko.com

Formularz wyszukiwania