MyEcolife

Please download and install Adobe Flash Player.

O ekologii na serio

„Ekologia to ogromne możliwości przedstawiane jako nierozwiązywalne problemy” – John Gardner

O ekologii mówimy z radością i uśmiechem, bo zasadniczo jesteśmy weseli: cenimy śmiech, optymizm, radość życia i pogodne spojrzenie na świat! Dlatego właśnie zajmujemy się ekologią, bo chcemy, żeby taki stosunek do świata udzielił się Tobie! Chcemy zarazić Cię EcoWirusem!

Nie znaczy to jednak, że naszych zadań nie traktujemy z należytym szacunkiem, często pokorą i dojrzałą powagą. Serio serio! W końcu sprawa dotyczy minimalizacji ton śmieci, morza chemikaliów, przyszłości niejednego gatunku mieszkańców tej Planety i zdrowia naszych najbliższych!

Czas zacząć redagować ten jeden z ważniejszych dla nas i mam nadzieję że dla Was też rozdział: O ekologii na serio.

Staramy się być weseli i podchodzić do wszystkiego z uśmiechem i entuzjazmem ale są takie sprawy, które na serio nas martwią. Takie fakty, których nie można już ignorować. Przestaje być do śmiechu kiedy wiemy że jest bardziej niż prawdopodobne ze do 2050 roku znikną białe niedźwiedzie a w lato nigdzie już nie będzie lodowców. Ale może jeszcze można coś zmienić? Przecież zapewne jest zasadniczą czy temperatura ziemi do 2050 roku wzrośnie o 2 czy o 3 stopnie Celciusza. Musimy wierzyć że jeszcze jest o co walczyć i musimy zacząć działać, wszyscy, każdego dnia.

W tym rozdziale będziemy więc przekazywać Wam wszystko czego dowiedzieliśmy się o ekologii ważnego i poważnego. Gdybyście mieli własne pomysły i informacje napiszcie do nas koniecznie!

© MyEcolife 2009

web: arturkepa.com
design: olafko.com

Formularz wyszukiwania